Przejdź do treści

X Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Anna German [szczegóły]

  • przez

Już 17 listopada o godzinie 19:00 Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku zaprasza wszystkich na jubileuszowy koncert Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German. Odbędzie się wówczas X edycja. Bilety jeszcze do nabycia.

Widowisko organizowane jest cyklicznie od 2014 roku i cieszy się międzynarodowym zasięgiem. Realizowany jest z wysokim zaangażowaniem artystów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W tym roku zdecydowano się na zorganizowanie występów 17 listopada, podczas których wystąpi 21 artystów, w tym laureaci poprzednich edycji. Wśród nich znajdą się reprezentanci Polski, Ukrainy, Kazachstanu i Uzbekistanu.

Anna German – Człowieczy los

Podczas tegorocznego przeglądu zabrzmi 21 utworów z repertuaru Anny German. Widzowie usłyszą piosenki wybitnej artystki w języku polskim, włoskim, hiszpańskim czy też rosyjskim. Każdy z najpiękniejszych utworów Anny German zostanie zinterpretowany przez młodych wokalistów w ich własnych aranżacja na orkiestrę symfoniczną.

Utalentowanym osobom towarzyszyć będzie Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej pod batutą Tomasza Labunia. Bilety na wydarzenie do nabycia tutaj. Ceny wahają się od 63 do 105 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *