Świat Muzyki

50. urodziny byłej wokalistki Spice Girls

today2024-01-12 16

Tło
share close

12 stycznia to dzień, w którym na świat przyszła jedna z wokalistek kultowego girlsbandu Spice Girls. Tego dnia we wsi Whiston, 13 kilometrów od centrum Liverpoolu na świat przyszła Melanie Chisholm, znana jako Mel C.

Piosenkarka, która wydała do tej pory osiem solowych albumów (ostatni zatytułowany jej pseudonimem w 2020 roku), ogłosiła w mediach społecznościowych, że zamierza swoje 50. urodziny celebrować występem w „kultowej londyńskiej sali KOKO”, czyli klubie muzycznym mieszczącym się w dzielnicy Camden Town.

Dodała też, że okazji do świętowania jest znacznie więcej, gdyż w tym roku przypada 30. rocznica powstania grupy Spice Girls, którego była wokalistką a także 25-lecie wydania pierwszego solowego albumu zatytułowanego „Northern Star”.

W zeszłym tygodniu dodała wpis na swojego Instargrama, gdzie chwali się nową kolekcją znaczków pocztowych wydanych przez Royal Mail. Kolekcja „Spice Girls” i najbardziej ikoniczne momenty to duży przełom, ale też wielka gratka dla fanów filatelistyki.

Napisane przez: Mysza

Oceń

0%