Wiadomości

Horoskop walentynkowy [ZOBACZ KONIECZNIE]

Każdy znak zodiaku ma swoje mocne i słabe strony – nawet w miłości. Poznaj swój znak i sprawdź z jakim znakiem stworzysz najlepszy związek, z jakim średni, a z kim nie będzie mu po drodze.

Baran (21.03 – 19.04)

Barany pragną żyć pełnią życia – z entuzjazmem rzucają się w wir każdej przygody, nie wyłączając oczywiście tych miłosnych. Liczy się dla nich zarówno atrakcyjność fizyczna przyszłego partnera, jak i jego skłonność do pewnej dozy uległości w związku. W zamian Baran ma do zaoferowania niewyczerpane pokłady pomysłowości, życzliwości i ciepła. Baran lubi się popisywać, gdy mu na kimś zależy. Zrobi wszystko, aby zaimponować tej osobie i będzie dla niej naprawdę szarmancki. Chętnie też wkupi się w jej łaski – np. sprawiając jej niezwykłe prezenty. Problem pojawia się, gdy w jego relacji pojawia się zazdrość, którą przejawia w naprawdę toksyczny sposób Baran lubi się popisywać, gdy mu na kimś zależy. Zrobi wszystko, aby zaimponować tej osobie i będzie dla niej naprawdę szarmancki. Chętnie też wkupi się w jej łaski – np. sprawiając jej niezwykłe prezenty. Problem pojawia się, gdy w jego relacji pojawia się zazdrość, którą przejawia w naprawdę toksyczny sposób

Najlepsze dopasowanie: Strzelec, Lew – oba te połączenia gwarantują niezwykłą przygodę, a także wielką namiętność.
Średnie dopasowanie: Wodnik – warto spróbować.
Najgorsze dopasowanie: Ryby, Bliźnięta – związek Barana z którymś z tych dwóch znaków prędzej czy później zakończy się rozstaniem.

Byk (21.04 – 21.05)

Cechą charakterystyczną jest w przypadku Byka twardy realizm i pragmatyczne podejście do życia. Z tego też powodu Byki bardzo starannie wybierają i urządzają swój dom, dbając o maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Do idealnego gniazdka należałoby jeszcze sprowadzić idealną drugą połówkę… Byk ma w zwyczaju stawiać swoim partnerom wysokie wymagania, dając w zamian dużo stabilności. Byk nie jest dobry w mówieniu o uczuciach – zwłaszcza gdy naprawdę mu na kimś zależy. Nie przepada za pompatycznymi wyznaniami i romantycznymi gestami. I właśnie w tym tkwi jego największa siła. Jeżeli naprawdę cię pokocha, zaskoczy cię nietypowymi deklaracjami i niespodziankami. Oświadczyny w ekstremalnych warunkach zdecydowanie.

Najlepsze dopasowanie: Panna, Byk, Koziorożec – wymienione znaki stworzą z Bykiem zgrany, szczęśliwy duet.
Średnie dopasowanie: Rak, Ryba – może się udać, ale trudno cokolwiek zagwarantować.
Najgorsze dopasowanie: Strzelec, Bliźnięta – osoby spod tych znaków zodiaku powinny się trzymać od Byka z daleka, jeśli chcą się uchronić przed wielkimi rozczarowaniami.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Osobę spod znaku Bliźniąt wyróżnia elokwencja i elastyczność myślenia, co czyni z niej materiał na świetnego negocjatora oraz niekwestionowaną duszę towarzystwa. Bliźniak na ogół bardzo dobrze toleruje zmiany, o gęsią skórkę przyprawia go natomiast szara monotonia codzienności. Na początku związku okaże się to z pewnością zaletą, ale później może się przyczynić do szybkiego zerwania relacji. Ktoś, kto pokocha Bliźniaka, powinien się nastawić na konieczność ciągłego zaskakiwania go i pobudzania jego ekscytacji. Bliźnięta nie mówią o uczuciach. Są oddane i cierpliwe, ale muszą czuć, że ich druga połówka nadaje na tych samych falach. Bez tej chemii z pewnością nie dadzą nikomu szansy, bo w pewnym momencie taka osoba im się znudzi. Zdarza im się uciekać, gdzie pieprz rośnie, gdy robi się poważnie. Chyba że naprawdę znajdą tego jedynego, z którym chcą spędzić resztę życia.

Najlepsze dopasowanie: Bliźnięta, Waga, Wodnik – gwarancja niezapomnianych doznań i szampańskiej zabawy.
Średnie dopasowanie: Lew, Baran – relacja może się okazać udana.
Najgorsze dopasowanie: Byk, Rak, Skorpion – bez szans na miłość.

Rak (22.06 – 22.07)

Zodiakalny Rak to typowy introwertyk, ukrywający uczucia pod pancerzem oschłości i oziębłości. Jego związki rozwijają się powoli, ukazując z czasem prawdziwą naturę Raka – osoby o wielkim sercu, gotowej poświęcić bardzo wiele dla domu i rodziny. Raki wyróżniają się troskliwością i opiekuńczością, a swojemu partnerowi potrafią zapewnić ogromne wsparcie. Czasami bywają nieco gderliwe, z reguły nie trwa to jednak długo. Rak jest bardzo rodzinny i oddany, ale też płochliwy. Boi się, że ktoś go zrani i dlatego trudno mu się otworzyć na nowe znajomości. Nigdy nie robi pierwszego kroku, tylko czeka na swojego rycerza na białym koniu lub księżniczkę zamkniętą w wysokiej wieży. Gdy to druga strona zrobi pierwszy krok, wówczas z pewnością przychyli jej nieba.  Rak jest bardzo rodzinny i oddany, ale też płochliwy. Boi się, że ktoś go zrani i dlatego trudno mu się otworzyć na nowe znajomości. Nigdy nie robi pierwszego kroku, tylko czeka na swojego rycerza na białym koniu lub księżniczkę zamkniętą w wysokiej wieży. Gdy to druga strona zrobi pierwszy krok, wówczas z pewnością przychyli jej nieba.

Najlepsze dopasowanie: Skorpion, Ryba, Rak – obietnica wielkiej miłości i namiętności.
Średnie dopasowanie: Byk, Koziorożec – przy nieznacznym wysiłku z obu stron powinno się udać.
Najgorsze dopasowanie: Lew, Panna, Waga – bez szans

Lew (23.07 – 22.08)

Jak sama nazwa wskazuje, Lew jest uosobieniem ekstrawersji, dobrej energii i apetytu na życie. Potrafi czerpać z niego pełnymi garściami i wybierać dla siebie to, co najlepsze. Trudno się zatem dziwić, że przeważnie znajduje się w centrum uwagi. Jego miłosnego partnera muszą cechować podobne przymioty, zaś zainteresowanie Lwa znacznie łatwiej stracić niż zyskać. Jeśli już jednak zaangażuje się w związek, robi to całym sobą. Lubi dominować, co bywa źródłem poważnych konfliktów. Lew jest oddanym i lojalnym znakiem zodiaku. Można być pewnym, że będzie wierny i skłonny do poświęceń, ale tylko wtedy, gdy faktycznie zobaczy w tym korzyść dla siebie. Jeżeli nie otrzyma od partnera tego, co sam daje, wówczas zacznie się wycofywać i zamykać w sobie. Im bardziej się angażuje, tym większe są jego oczekiwania. A najważniejsza dla niego jest możliwość pochwalenia się związkiem i ukochaną osobą.

Najlepsze dopasowanie: Strzelec, Baran, Lew – wielka miłość na wyciągnięcie ręki!
Średnie dopasowanie: Bliźnięta, Waga – może być bardzo dobrze.
Najgorsze dopasowanie: Panna – sprzeczne oczekiwania i krańcowo odmienne charaktery nie wróżą takiej parze zbyt wielu jasnych chwil.

Panna (23.08 – 22.09)

Ludzie spod znaku Panny odznaczają się bystrością umysłu i talentem w jakiejś konkretnej dziedzinie. Towarzyszy temu realistyczne podejście do życia, umiejętność definiowania własnych priorytetów oraz pracowitość. Wszystkie te cechy pomagają Pannom w osiąganiu sukcesów, jednocześnie jednak czynią je chłodnymi czy wręcz niedostępnymi emocjonalnie. Idealny partner będzie musiał umieć dotrzeć do Panny perfekcjonistki, dowartościować ją i skłonić do większej pobłażliwości dla samej siebie. Panna w życiu skupia się głównie na karierze. Sprawy uczuciowe zawsze przekłada na dalszy plan. Gdy już pozwala miłości zagościć w jej życiu, z pewnością nie będzie się z tym afiszować. Wszyscy w jej otoczeniu długo mogą nie wiedzieć, że jest kimś zainteresowana lub nawet, że z kimś się spotyka. W ten sposób jest zapobiegawcza i chroni się przed wstydem po porażce.

Najlepsze dopasowanie: Byk, Koziorożec, Panna – dobre, satysfakcjonujące związki.
Średnie dopasowanie: Skorpion, Rak – może i nie będzie idealnie, ale życie we dwoje powinno przynosić radość.
Najgorsze dopasowanie: Baran, Lew, Strzelec – nie, nie i jeszcze raz nie!

Waga (23.09 – 22.10)

Osoba spod znaku Wagi ceni sobie życie w harmonii, jest wrażliwa na piękno świata oraz świadoma wartości sztuki. Dobry gust Wagi przyciąga do niej ludzi obojga płci, spragnionych kontaktu z kimś wyjątkowym. Skłonność do drobiazgowego analizowania każdej sytuacji sprawia jednak, że Waga uchodzi za osobę niezdecydowaną. Przekłada się to także na charakter jej związków: wartościowi partnerzy szybko odchodzą, zrażeni brakiem jasnych deklaracji. Waga jest nieprzenikniona. Nigdy nie da się odgadnąć, że darzy kogoś uczuciem. Potrafi być niezwykle czuła, ale następnego dnia jest skłonna do odtrącenia tej osoby. Wszystko zależy od jej humoru i tego, w jaki sposób jest traktowana przez partnera. Choć ma łagodne usposobienie, potrafi odpłacić pięknym za nadobne, więc lepiej jej nie podpaść i jej nie zranić.

Najlepsze dopasowanie: Bliźnięta, Waga Wodnik – żyć, nie umierać!
Średnie dopasowanie: Byk – będzie ciekawie.
Najgorsze dopasowanie: Rak, Skorpion – odradzamy.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zodiakalne Skorpiony wyróżnia władczość i zdecydowanie, które to cechy ułatwiają im wytrwałe dążenie do celu. Osoby spod tego znaku słyną także z charyzmy i umiejętności zjednywania sobie sympatii innych ludzi. Tylko nielicznym udaje się jednak odkryć drugą, wrażliwą naturę Skorpiona, i poznać go na tyle, aby wejść z nim w związek. Mogą w tym przeszkodzić zwłaszcza jego skłonności do bycia zazdrosnym. Skorpion jest kochającym i oddanym partnerem, jeżeli tylko szczerze się zakocha. Wówczas jest w stanie poświęcić wszystko dla ukochanej osoby. Jeżeli jednak nie jest pewien swoich uczuć i przyszłości związku, nie można liczyć na jego lojalność. Będzie skakał z kwiatka na kwiatek i może nie zwracać uwagi na uczucia drugiej strony – dopóki ktoś go nie usidli.

Najlepsze dopasowanie: Ryba, Rak, Skorpion – świetne perspektywy na udany związek.
Średnie dopasowanie: Panna, Koziorożec – potencjalnie dużo ciepła z obu stron.
Najgorsze dopasowanie: Bliźnięta, Strzelec – bardzo niestabilna i krótkotrwała relacja, mogąca przynieść znacznie więcej bólu niż radości.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Żywiołem Strzelca jest ogień, co już na wstępie bardzo dużo mówi o jego osobowości – zmiennej i kipiącej namiętnością. Ludzie spod tego znaku są postrzegani przez otoczenie jako życzliwi i pomocni, zarazem jednak odrobinę niedostępni ze względu na wzmożoną potrzebę samotności. Owe kontrasty bodaj najsilniej ujawniają się w miłosnych związkach Strzelców, które pragną jednocześnie bliskości z partnerem i niezależności. Przy okazji wypadałoby dorzucić, że Strzelec bywa na ogół wierny. Strzelec lubi dominować w związku. Jeżeli poczuje, że może sobie na to pozwolić, wówczas zacznie traktować drugą stronę w partnerski sposób. Dopóki jednak ktoś będzie próbował nim rządzić, będzie od tej osoby uciekać. Nie da się usidlić. To wolna dusza, która zawsze musi grać pierwsze skrzypce i do niej musi należeć ostatnie zdanie w relacji.

Najlepsze dopasowanie: Baran, Lew – nadzieja na silną namiętność.
Średnie dopasowanie: Wodnik, Waga – szansa na rozwój dla obu stron.
Najgorsze dopasowanie: Byk, Panna, Koziorożec – zapowiedź trudnych, szarpanych związków

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożce słyną z sumienności, pracowitości i zaangażowania w powierzone im obowiązki. Cechy te, same w sobie pozytywne, mogą utrudniać Koziorożcom wchodzenie w trwałe relacje, gdyż łączą się często z nadmierną powściągliwością czy wręcz surowością. Dlatego właśnie osoby spod znaku Koziorożca często szukają miłości w miejscu pracy, wiążą się zaś z partnerami o wysokim statusie społecznym i materialnym. Koziorożec to randkowicz starej daty. Uwielbia romantyczne wyznania i różne deklaracje. To właśnie on przyjdzie do ukochanej z bukietem kwiatów, aby zaprosić ją na pierwszą randkę i on przyjdzie do jej rodziców, żeby się oświadczyć. Lubi konwenanse, ale też chętnie stawia na szaleństwa w związku. Dlatego można by rzec, że to partner idealny.

Najlepsze dopasowanie: Byk, Panna, Koziorożec – pełnia szczęścia.
Średnie dopasowanie: Ryba, Skorpion – może zaiskrzyć.
Najgorsze dopasowanie: Strzelec – taki związek będzie burzliwy i dość nieprzewidywalny.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniki to indywidualiści o szerokich horyzontach, lubujący się w przekraczaniu granic i łamaniu konwenansów. W miłości szukają szansy na osobisty rozwój, a zatem wybierają sobie na partnerów ludzi nietuzinkowych, inspirujących. Ich podejście do związków jest luźne, umieją też zachować chłodne spojrzenie w kwestii uczuć. Wodnik ma bardzo duże oczekiwania co do związku i przez to trudno mu znaleźć idealnego partnera. W dodatku bywa bezlitosny. Gdy tylko poczuje, że ta relacja nie jest dla niego, od razu z niej rezygnuje. Praca nad związkiem nie jest dla niego – zwłaszcza wtedy gdy wymaga pomocy osób trzecich. Jest sobie sterem, żeglarzem i okrętem i oczekuje, że jego partner będzie jednostką dryfującą obok.  Wodnik ma bardzo duże oczekiwania co do związku i przez to trudno mu znaleźć idealnego partnera. W dodatku bywa bezlitosny. Gdy tylko poczuje, że ta relacja nie jest dla niego, od razu z niej rezygnuje. Praca nad związkiem nie jest dla niego – zwłaszcza wtedy gdy wymaga pomocy osób trzecich. Jest sobie sterem, żeglarzem i okrętem i oczekuje, że jego partner będzie jednostką dryfującą obok.

Najlepsze dopasowanie: Strzelec, Bliźnięta, Wodnik – wielka miłość.
Średnie dopasowanie: Waga – może być ciekawie.
Najgorsze dopasowanie: Byk, Rak, Koziorożec – nie!

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby posiadają bujną wyobraźnię oraz potrzebę ekspresji artystycznej – w ich gronie można spotkać wielu pisarzy czy muzyków. Subtelna natura Ryb sprzyja jednak również ich życiowemu niezdecydowaniu, w wyniku którego trudno im podtrzymywać długotrwałe relacje. Związek z Rybą może się okazać bardzo udany, jeśli druga strona weźmie na siebie wszelkie „trywialne” aspekty życia… i pozwoli Rybie błyszczeć. Ryby to najbardziej romantyczny znak zodiaku. Jeżeli ktokolwiek ma zachwycić ukochaną osobę magicznymi chwilami w związku i niezapomnianymi randkami, będą to właśnie one. W dodatku same nie oczekują nic w zamian – wystarczy im, że druga osoba będzie obok i zaopiekuje się nimi, gdy naprawdę będą tego potrzebować. Czy to partner idealny? Nie dla wszystkich.

Najlepsze dopasowanie: Skorpion, Rak, Ryba – szansa na wiele uniesień.
Średnie dopasowanie: Byk – może być nieźle.
Najgorsze dopasowanie: Bliźnięta, Baran – tylko dla odważnych.

(AG)

Mysza

Mówią o mnie "z mikrofonem urodzony". Nie boję się zadawać trudnych pytań, a rozmowa z drugim człowiekiem daje mi więcej energii niż kubek kawy z rana. Dziennikarstwo radiowe i prasowe to moje koniki.