Wiadomości

Poznaj charakter swojego znaku zodiaku (część II)

today2024-02-03 9

Tło
share close

Każdy że znaków posiada unikalny i wyjątkowy zbiór cech charakterystycznych, swoje mocne i słabe strony oraz jasne i ciemne oblicza. Dziś w bardzo ogólny i zwięzły sposób przybliżę Wam moje spostrzeżenia na temat każdego ze znaków zodiaku.

Rak (21.06 – 22.07)

Jedną z najlepszych cech Raka jest wysoka inteligencja emocjonalna. Są one wrażliwe i czułe dla ludzi i zwierząt. Świetnie słuchają i potrafią zrozumieć innych oraz otaczający ich świat. Dla Raków najważniejsza jest rodzina i bliscy. Są łagodni i opiekuńczy, zawsze oferują wsparcie emocjonalne bliskim oraz pomoc w każdej sytuacji. Charakteryzują się ponadprzeciętną intuicją, która pozwala im czytać „między wierszami”. Ponadto mają bardzo bogate życie wewnętrzne i są niezwykle kreatywne. Nastrój Raków jest zmienny jak fazy księżyca. Często bywają kapryśne i trudne do przewidzenia. Ich emocje są jak spokojny strumyk, albo jak rwącą rzeka. Raki silnie odczuwają swoje uczucia i często popadają w skrajności. Mogą też za bardzo wczuwać się w uczucia i emocje innych zapominając o sobie. Zbyt często pobłażają i wybaczają toksycznym ludziom. Raki mają syndrom „zbawiania świata”, pomagania wszystkim i wszystkiemu za cenę własnego szczęścia i spokoju.

Rada dla Raka: powinieneś pracować nad asertywnością i zdrowym stawianiem granic.

Lew (23.07 – 22.08)

Zodiakalny Lew tryska entuzjazmem, witalnością i siłą. Swoją energią inspirują innych. Optymistycznie patrzą w przyszłość, a na świat spoglądają przez „różowe okulary”. Cieszą się życiem i biorą z niego pełnymi garściami. Lwy jeśli w coś wierzą, walczą o to jak prawdziwy symbol ich znaku. Lojalne i kreatywne w swych działaniach i relacjach. Angażują się tylko w to, w co wierzą całym sercem. Z reguły są pewne siebie, władcze i bardzo lubią dowodzić. Urodzeni liderzy. Niestety, często czują się lepsi od innych i lubią otaczać się ludźmi którzy mają wysoki status społeczny lub materialny, przez co mogą być aroganckie, dominujące i dumne. Lwy są pracowite i przez to mogą brać na siebie zbyt wiele rzeczy naraz. Niekiedy mogą nie dać sobie rady. Prawie nigdy nie proszą i nie przyjmują pomocy. Nie odkrywają swojej wrażliwej strony. Lwy uwielbiają być w centrum uwagi i nie znoszą być ignorowane. Domagają się ciągłej atencji i pochwał. Są nieustępliwe, co doprowadza do konfliktów.

Panna (23.08 – 22.09)

Zodiakalne Panny są zdyscyplinowane i pracowite. Potrafią ustalić sobie cele i konsekwentnie do nich dążyć. Panny to bystrzy obserwatorzy i łatwo potrafią spojrzeć na sytuację z różnych perspektyw. Dobrze analizują sytuację i podejmują przemyślane decyzje. Panna to perfekcjonistka, dba o szczegóły, lubi porządek jest dokładna. Osoby spod tego znaku potrafią być lojalne i wspierające. Pracują niezłomnie, by osiągnąć sukces. Mroczna stroną Panny jest fakt, że są zbyt wymagające od siebie i innych, co prowadzi do stresu i frustracji. Bywają krytykujący nie tylko wobec innych, ale i wobec siebie. Mogą mieć tendencje do nadmiernego myślenia i analizowania. Panny są perfekcjonistkami, które lubią wszystko i wszystkich kontrolować co może doprowadzić do niepokoju, zmartwienia a nawet depresji.

Napisane przez: Mysza

Oceń

0%