Wiadomości

Poznaj charakter swojego znaku zodiaku (część I)

today2024-02-02 1

Tło
share close

Każdy że znaków posiada unikalny i wyjątkowy zbiór cech charakterystycznych, swoje mocne i słabe strony oraz jasne i ciemne oblicza. Dziś w bardzo ogólny i zwięzły sposób przybliżę Wam moje spostrzeżenia na temat każdego ze znaków zodiaku.

Baran (21.03 – 19.04)

Barany są zdecydowane i pełne energii Często są liderami i doskonale radzą sobie z ryzykiem. Często wykazują inicjatywę. Są odważne i łatwo podejmują ryzyko, w różnych aspektach życia. Są urodzonymi liderami nie boją się przewodzić innym i brać za to odpowiedzialność. Barany są z reguły optymistyczne, energiczne i mają pozytywne nastawione do życia. Często widzą świat w jasnych barwach. Swoją energią potrafią przyciągać innych. Prowadzą raczej dynamiczny i spontaniczny tryb życia. Barany maja jednak skłonność do impulsywnego działania. Są dość niecierpliwe i nie lubią na nic czekać. Ich decyzje mogą być zbyt pochopne i nieprzemyślane. Jeśli natrafiają na trudności szybko się zniechęcają. Mają bardzo wybuchowy temperament. Wzrost frustracji może prowadzić u Baranow do gniewu i agresji. Barany są bardzo uparte a momentami zbyt pewne siebie.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk jego dużą zaletą jest wytrwałość i determinacją w dążeniu do osiągnięcia swojego celu. Są oddane bliskim i rodzinie, niezwykle lojalne. Nie znoszą kłamstwa i obłudy. Cenią sobie stabilizację i bezpieczeństwo. Są świetnymi przyjaciółmi i zawsze można na nie liczyć w każdej sytuacji. Niezłomne i godne zaufania. Kochają dobre jedzenie, romantyczną atmosferę,piękne widoki. Byki są pragmatyczne, żyją tu i teraz. Cenią sobie praktyczne rozwiązania, decyzje podejmują logicznie na podstawie realnych stanów rzeczy. Są niezwykle odpowiedzialne, dążą do zbudowania solidnych życiowych fundamentów. Bardzo pracowite i obowiązkowe, cechuje je również niezwykły upór, trudno je przekonać do zmiany zdania. Twardo stoją przy swoim, w trudnych sytuacjach bywają kłótliwe, uparte i oporne. Lubią pieniądze, dobra materialne, gadżety i wygodne dostatnie życie. Bywają skłonne do skąpstwa.

Rada dla Byka: warto czasem wziąć pod uwagę inny punkt widzenia i iść na kompromis.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Najlepszą cechą Bliźniąt jest komunikatywność. Bez problemu nawiązują nowe relacje. Z łatwością wyrażają siebie i swoje opinie. Są wesołe towarzyskie dowcipne i zabawne – prawdziwe dusze towarzystwa. Bliźnięta są elastyczne i łatwo dostosowują się do zmiennych sytuacji i nowych okoliczności. Mają raczej lekkie podejście do życia i nie przejmują się zanadto, nie zaprzątają sobie głowy problemami, wypierają je. Są inteligentne i ciekawskie. Chłoną wiedzę jak gąbka wodę. Lubią się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Są świetnymi nauczycielami i potrafią przekazywać wiedzę w ciekawy sposób. Z drugiej strony Bliźnięta są bardzo zmienne, wciąż potrzebują nowych bodźców. Szybko się nudzą i szukają nowego punktu zainteresowania. Bywają zmienne i kapryśne. Mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi i wytrwałością. Wiedza którą nabywają często jest powierzchowna, nie zagłębiają się w szczegóły. Mają również powierzchowne podejście do życia i relacji z partnerem. Bywają nieszczerzy i interesowni. Bliźniętom ciężko jest podjąć konkretne decyzje, a nawet gdy ją podejmują, szybko mogą ją zmienić. Mają zmienną naturę, przez co postrzegane są jako dwulicowe, a one są po prostu nieprzewidywalne nawet same dla siebie. Same często nie wiedzą o co im chodzi i czego chcą od życia.

Napisane przez: Mysza

Oceń

0%