Wiadomości

Specjalna audycja w Radiu Forte

today2024-01-04 1

Tło
share close

6 stycznia obchodzimy święto Trzech Króli, jednak osoby wyznania grekokatolickiego i prawosławnego w tym szczególnym dniu obchodzić będą wigilię Bożego Narodzenia, które wypada 7 stycznia.

W związku ze zbliżającymi się świętami pragniemy zaprosić Was na audycję „Prawosławne Boże Narodzenie”. Jest to innowacyjny format audycji, jaki po raz pierwszy pojawia się na antenie naszego radia. Prowadzącym audycję będzie Wilczek, który opowie o nastroju przygotowań oraz obchodzenia prawosławnych świąt narodzenia pańskiego. Podczas słuchowiska dowiecie się m.in.: czym dzielą się osoby wyznania wg obrządku bizantyjskiego, co musi się znaleźć na stole, a także czym różnią się dwa typy kolędowania.

Kiedy nas usłyszysz? Do odsłuchu naszej audycji zapraszamy 5, 6 oraz 7 stycznia. W piątek i sobotę emisja nastąpi o godzinie 10:00 oraz 16:00, natomiast w niedzielę o 10:00 i 15:00, ze względu na emisję audycji „Wszystko w temacie”.

Pieczę nad scenariuszem, realizacją i muzyką sprawuje nasz kolega radiowy – Mysza (Mariusz), natomiast prowadzącym będzie wspomniany już wcześniej Wilczek (Janek).

Napisane przez: Mysza

Oceń

0%