Świat Muzyki

Patryk Żywczyk i jego „Sens miłości” coraz popularniejsze.

today2023-11-26 13

Tło
share close

Przygotujcie się na muzyczną eksplozję emocji, gdyż Patryk Żywczyk, utalentowany wokalista z maleńkiego Wiartla pod Piszem, przygotował swój najnowszy singiel „Sens Miłości”. Jego głos poruszył serca widzów w programie Voice of Poland, a teraz zapowiada wyjątkową podróż przez świat dźwięków, pełną uczuć i pasji.

Patryk Żywczyk, nie tylko utalentowany wokalista, ale także niezwykły artysta, ten mega zdolny chłopak powiedział kiedyś „Chcąc być artystą trzeba umieć publicznie rozebrać się do naga ze wszystkich emocji”, co pokazuje w całej swojej twórczości. Jego występ w „The Voice of Poland” 14 września zaskoczył i zachwycił publiczność, pozostawiając niezapomniane wrażenie.

To nie tylko utalentowany muzyk, lecz także młody człowiek, który pokonał nowotwór i wychował się w trudnych warunkach. Jego historia, pełna determinacji i siły woli, sprawia, że każdy utwór jaki tworzy niesie ze sobą wyjątkową głębię i autentyczność. Mamy nadzieję, że ten utwór trafi również do Was z tą potężna dawką emocji które ze sobą niesie.

Warto dodać, że utwór Patryka spotkał się z dobrym odbiorem. Zaledwie 9 dni po premierze w serwisie YouTube jego kawałek osiągnął ponad 33 tysiące wyświetleń!

https://www.youtube.com/watch?v=S9QMaP1KJTE

Napisane przez: Mysza

Oceń

0%