Wiadomości

Doda z nagrodą MTV EMA 2023

today2023-11-08

Tło
share close

Rok 2022 był zdecydowanie dobrym rokiem dla Doroty Rabczewskiej. Doda, jak na królową przystało, zawładnęła polskim show-biznesem. Najpierw na antenie Polsat pojawił się program „12 kroków do miłości” z jej udziałem, ale przede wszystkim ukazał się jej kolejny krążek „Aquaria”. Nic dziwnego, że Doda w tym roku została nagrodzona. W końcu jej najnowsze dziecko osiągnęło status platynowej płyty.

W minioną niedzielę w Paryżu miała odbyć się gala rozdania Europejskich Nagród Muzycznych MTV. Jednak z powodu rozwoju niepokojących wydarzeń w Strefie Gazy impreza musiała zostać odwołana. Pomimo tych zdarzeń organizatorzy ogłosili laureatów tegorocznej edycji. Wśród nich można wymienić m.in. Billie Eilish, zespół Måneskin czy Taylor Swift. Tu warto przytoczyć, że Taylor wydała niedawno swój dziesiąty krążek „Midnights” a także wyruszyła w trasę koncertową.

Nie zabrakło też naszego polskiego akcentu, a wszystko za sprawą tego, że każdego roku w niemalże każdym europejskim państwie przyznawane są nagrody dla najlepszego rodzimego artysty. U nas zaszczyt ten przypadł Dodzie. Laureatka spuentowała całość w swoim stylu: „O k**wa, wygrałam!”. W ubiegłym roku Rabczewska wypuściła swój czwarty krążek „Aquaria”, który już zdążył pokryć się platyną.

Warto wspomnieć też o tym, że Doda zgarnęła statuetki MTV EMA w 2007 i 2009 roku, również w kategorii „najlepszy polski wykonawca”. Gratulujemy i czekamy na więcej statuetek.

Napisane przez: Mysza

Oceń

0%