Świat Muzyki

Ochman z drugim krążkiem

today2023-10-29 2

Tło
share close

Dokładnie dwa lata po wydaniu debiutanckiej (i pokrytej złotem) płyty, na której znalazł się eurowizyjny przebój „River”, Ochman dzieli się ze słuchaczami kolejnym krążkiem o symbolicznym i wymownym tytule „Testament”.

„Testament” jest zapisem przeżyć i obserwacji artysty. Porusza na nim tematy związane z relacjami, poszukiwaniem dialogu, zrozumienia i akceptacji. W warstwie muzycznej Ochman eksperymentuje, balansując pomiędzy gatunkami.

„Mój drugi album, bardziej hip-hopowy, pełen nowoczesnych brzmień, podobnie jak pierwszy, emanuje muzyczną różnorodnością. Myślę wiele o przyszłości, mniej o przeszłości, ale żyję dniem dzisiejszym. Nieustannie analizuję wszystko co mnie otacza. Ta analiza pozwala mi rozwijać się twórczo. W przekazie bardziej bezpośredni, prostszy, a zarazem trochę bardziej osobisty, mój drugi album jest wynikiem wielu przemyśleń. Jest w nim dużo o miłości, akceptacji, ale i też o ich braku. Ciekaw jestem czy się z tym zgadzacie?”

– tak mówi o „Testamencie” Krystian Ochman.

Wiemy też, że najnowsza płyta artysty będzie miała premierę 10 listopada 2023 roku. Przedsprzedaż krążka właśnie się rozpoczęła.

Radio Forte dotarło też do informacji jakie piosenki znajdą się na krążku:

 1. Intro
 2. 8ball
 3. Rozmyty obraz
 4. Testament
 5. Bittersweet feat. Opał
 6. Cry For You feat. Kalush Orchestra
 7. Ona widzi nas
 8. Sexy Lady
 9. Telefony
 10. Rats
 11. Bronia with Jerry Heil
 12. Szkoda mi jej
 13. Your Own Kind
 14. The Wind

Napisane przez: Mysza

Oceń

0%