Świat Muzyki

Daria Zawiałów – Zupełnie nowa odsłona artystki w nowym singlu!

Od premiery ostatniego albumu Darii Zawiałow „Wojny i noce” minęły blisko dwa lata, a w międzyczasie artystka zdążyła odebrać trzy Fryderyki, nagrodę MTV Europe Music Awards, zagrać kilkadziesiąt koncertów na największych scenach w Polsce oraz współtworzyć jeden z największych hitów ostatnich lat – „I ciebie też, bardzo”.

Daria Zawiałow podczas jesiennej odsłony trasy koncertowej „Wojny i noce” ogłosiła kilkumiesięczną przerwę w działaniach artystycznych jak to sama stwierdziła, żeby naładować baterie i wrócić do nas z nowym, wystrzałowym materiałem. Długo czekać nie musieliśmy, a Daria jak na doskonałą artystkę przystoi słowa dotrzymała i to z potrojoną siłą! Nowy singiel wokalistki „Fifi Hollywood” zadebiutował dzisiaj tj. 12 maja z równie genialnym teledyskiem, utwór jest jednocześnie zapowiedzią czwartego, studyjnego albumu Zawiałow.

Pierwszy raz artystka przy nowym materiale współpracowała z Bartoszem Dziedzicem (producentem odpowiedzialnym chociażby za takie hity jak „Małomiasteczkowy” Podsiadło czy „Granda” Brodki), dotychczas za produkcję Darii odpowiadał Michał Kush.

Jak sama wokalistka mówi teksty na nowym albumie będą bardziej wprost, bez owijania w bawełnę i z przymrużeniem oka. Daria postanowiła wyjść tym razem z roli narratora i skupić się na swoich osobistych doświadczeniach i przemyśleniach.

Klip oraz zdjęcia promujące „FIFI HOLLYWOOD” powstały w Los Angeles, do którego Daria bezpośrednio się odwołuje w refrenie utworu. Piosence towarzyszy filmowy teledysk w którym widzimy Miasto Aniołów z nieco brudniejszej i bardziej surowej perspektywy niż zazwyczaj.

Z niecierpliwością czekamy na nowy album Darii, a premiera najnowszego singla „FIFI HOLLYWOOD” już dzisiaj w Radiu Forte w audycji „Little Mix by Sajmon” od godziny 21:30! Nie może Was zabraknąć!