Wiadomości

Poznaj charakter swojego znaku zodiaku (część III)

today2024-02-03 2

Tło
share close

Każdy że znaków posiada unikalny i wyjątkowy zbiór cech charakterystycznych, swoje mocne i słabe strony oraz jasne i ciemne oblicza. Dziś w bardzo ogólny i zwięzły sposób przybliżę Wam moje spostrzeżenia na temat każdego ze znaków zodiaku.

Waga (23.09 – 22.10)

Wagi są dystyngowane, eleganckie, kulturalne i dyplomatyczne. Mówi się o nich, że to urodzeni mediatorzy. Zawsze dążą do równowagi i sprawiedliwości. Wagi są rozsądne, świetnie słuchają innych i zawsze biorą pod uwagę inny punkt widzenia. Wypowiadają się jasno i zrozumiałe. Ponadto lubią piękno i estetykę. Jednak Wagi potrafią być niezdecydowane, często mają dylematy i nadmiernie wszystko analizują. Wagi unikają konfliktów nie lubią poruszać drażliwych tematów, co frustruje innych. Mogą też być zbyt ugodowe i zaniedbywać swoje potrzeby stawiając innych ponad siebie, tylko po to aby wszystko było dobrze. Wagi dbają o estetykę i zewnętrzny wygląd. Mogą być zbyt powierzchowne w ocenie innych pomijając głębsze aspekty osobowości. Łatwo Wadze przychodzi krytykowanie i osądzanie innych.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Najmocniejszą stroną skorpiona jest jego niezłomność emocjonalna. Bardzo szybko podnoszą się po porażkach, trudnych życiowo doświadczeniach i idą dalej do swojego celu. Są silne mocne ale i elastyczne, co sprawia, że szybko przyzwyczajają się do zmieniającej się rzeczywistości. Jeśli jesteś Skorpionem, masz silną wolę i wielką determinację w dążeniu do osiągania swoich celów. Gdy Skorpiony czegoś pragną zrobią wszystko by to mieć, nie patrząc na ofiary. W głębi serca są bardzo wrażliwe i lojalne, ale nie lubią tego okazywać ze strachu, by nie zostało to wykorzystane. Skorpiony są jednym z najinteligentniejszych znaków zodiaku i intuicyjnie potrafią zrozumieć nowe sytuację i motywację innych ludzi. Są mistrzami analizy wszystkiego i wszystkich, ale niestety są bardzo zazdrosne i podejrzliwe. Analizują fakty ale i emocje, domysły oraz przypuszczenia. W ich głowach aż wrze od ciągłego myślenia i domysłów. Ich nieufność często prowadzi do konfliktów w relacjach. Skorpion ma ciągłą potrzebę kontrolowania całego otaczającego go świata i wszystkich, którzy w nich uczestniczą, tak jak i siebie swoje zachowanie wraz z emocjami. Skryte i niechętnie okazujące swoje prawdziwe uczucia, chowają się za twardą skorupą niedostępności. Są uparte co jest jednocześnie mocną i słabą stroną, ale mają duży problem z wybaczaniem. Skorpion jest najbardziej pamiętliwym znakiem zodiaku że skłonnością do zemsty. Delikatnie mówiąc lepiej nie nadepnąć Skorpionowi na odcisk i dużo lepiej mieć w nim przyjaciela niż wroga.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zodiakalne Strzelce są ciekawe świata i entuzjastycznie podchodzą do nowych doświadczeń, co czyni ich towarzysko aktywnych i otwartych na nowe możliwości. To wolne duchy, które nade wszystko cenią sobie niczym nieograniczoną wolność. Podążają za własnymi ambicjami i głosem swojego serca. Są przyjacielscy, życzliwi i optymistycznie nastawieni do świata i życia. Z łatwością pokonują życiowe zakręty i trudności, które dla innych są nie do pokonania. Strzelce bywają jednak zbyt pewne siebie i chwilami nierozważne, co powoduje, że podejmują niejednokrotnie pochopne decyzje kierując się silnymi emocjami. Bywają impulsywne i nie zastanawiają się nad konsekwencjami swoich działań. Często nie skupiają się na szczegółach, co powoduje że mają węższe horyzonty. Posiadają słomiany zapał i bywa, że zaczynają milion nowych rzeczy, ale niestety ich nie kończą. Rzadko skupiają się nad duchową stroną swojej osobowości, zaniedbują ją co prowadzi do problemów emocjonalnych. Unikają trudnych tematów i nie lubią konfrontacji.

Napisane przez: Mysza

Oceń

0%