Świat Muzyki

Doda ponownie zaskakuje swoich fanów!

today2023-10-25

Tło
share close

Zupełnie niespodziewanie Doda poinformowała o premierze szóstego już teledysku w erze Aquaria. „Pewnie już wiesz” to jeden z najlepiej przyjętych przez fanów Dody utwór z jej najnowszego albumu, który mimo niebycia singlem pokrył się złotem. Wzruszająca ballada opowiadająca o życiowych trudach, które przeszła wokalistka, została nawet przez nią zaprezentowana na Festiwalu w Opolu.

O teledysku do tej piosenki fani marzyli od chwili premiery płyty. Doda postanowiła spełnić ich marzenie, dziękując przy okazji za okazane balladzie Pewnie już wiesz wsparcie. Na początku teledysku jest dosłowny przekaz dla fanów artystki: „Ze specjalną dedykacją dla moich fanów”. Czarno-biały obrazek zrealizowany techniką mastershot, podobnie do poprzednich teledysków promujących Aquarię, jest pełen symboli. W ostatniej, kluczowej scenie widzimy, jak wokalistka zalewa się krwią.

Tak sama Doda mówi o „Pewnie już wiesz”:

„To mój szósty a zarazem ostatni teledysk z „Aquarii” (do co drugiej piosenki z płyty powstał klip). Dziękuję, że towarzyszyliście mi podczas tej drogi, bardzo oczyszczającej, ale jednocześnie trudnej. Opowiedziałam Wam o moim piekle i o tym jak przeszłam przez nie sama. A Wy czekaliście na mnie, wiec oddaje w Wasze ręce teledysk do utworu „Pewnie już wiesz”. To Wasza ulubiona piosenka, która pokryła się złotem, zanim jeszcze weszłam na plan teledysku. Pierwszy raz w swoim życiu zrealizowałam teledysk techniką mastershot. Moja wizja, mój scenariusz, moje serce. Ode mnie dla Was, z podziękowaniami. Oto on…”

– powiedziała o klipie Doda.

Napisane przez: Admin

Oceń

0%