dance
Radio Forte powstało 16 czerwca 2012 roku. Właścicielem i jego założycielem jest Dj Cris, którego jednym z wielu marzeń było założenie własnego radia internetowego. Pasją Dj Cris’a, jak i wszystkich pozostałych prezenterów, jest „miłość” do muzyki i możliwość swobodnego prezentowania jej.

Cała ekipa Radia Forte to grupa pozytywnie zakręconych ludzi. Lubimy humor i dobrą zabawę, dlatego staramy się umilać Wam czas poprzez swoje audycje. Niemniej jednak, to dzięki Wam – Forte-Słuchaczom, istniejemy. Gdyby Was z Nami nie było, nie istniałoby również i Radio Forte.

Serdecznie dziękujemy naszym obecnym i przyszłym słuchaczom, że z nami jesteście i nas wspieracie. Mamy nadzieję, że z nami zostaniecie tak długo, jak długo będzie istniało Radio Forte, czyli , jak mawia Jurek Owsiak – „do końca świata i jeden dzień dłużej!”.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania naszej nowej stronki radiowej oraz korzystania z jej wszelkich dobrodziejstw. Strona Radia Forte pozostaje w ciągłym rozwoju i rozbudowie, dlatego liczymy na to, że jeszcze nie jeden raz mile Was zaskoczymy 🙂

Wszelkie sugestie co do pomysłów na ulepszenie naszej stronki prosimy kierować na adres krystian.tok@o2.pl. Natomiast wszyscy ci, którzy zainteresowani są podjęciem współpracy z nami, np. dołączeniem do naszej Forte-Ekipy, powinni zajrzeć w zakładkę „Współpraca”.

Pozdrawiamy
Administracja Radia Forte