Audycje Stałe

Relacja z klubu

Audycja grana na żywo przez naszego kolegę Wilczka, który spełnia się jako DJ w kilku dobrze znanych małopolskich klubach. Jego umiejętności przeplatania gorących hitów, z muzyką do powolnego pląsu poznał już nie jeden imprezowicz. A to, że parkiet jest zawsze pełny, dowodzi tylko zaangażowaniu i wielkiemu sercu jaki wkłada w swoje projekty.

Powiem tak – „Relacja z klubu” to przegląd najlepszych hitów, które rozruszają nawet największego sztywniaka. Oczywiście nie jest tak, że puszczam najpierw same największe hity, a potem lecą jakieś smęty, bo w ten sposób ludzie będą się nudzić i szybko zmienią lokal. Moją misją jest przyciągnąć tych ludzi do klubu i żeby bawili się tu do białego rana. Dlatego z kolumn leci coś nowego, a za chwilę coś starszego, przy czym noga tupie w parkiet.

– mówi Wilczek.

Zachęcamy Was do włączenia naszego radia i posłuchania, co w wilczej duszy gra. Jednego jesteśmy pewni, nie będzie żałowali, gdyż nie przemawia do Was wilk w owczej skórze, a nasz łagodny Wilczek 😉

Mysza

Mówią o mnie "z mikrofonem urodzony". Nie boję się zadawać trudnych pytań, a rozmowa z drugim człowiekiem daje mi więcej energii niż kubek kawy z rana. Dziennikarstwo radiowe i prasowe to moje koniki.