Świat Muzyki

Za nami kolejne notowanie listy przebojów FORTE’n HIT’s!

today2023-10-26 1

Tło
share close

Za nami kolejne notowanie listy przebojów FORTE’n HIT’s!

Pierwsze miejsce w tym tygodniu należy do wymiataczy ostatnich tygodni – nie ma mocnych na Michael’a Schulte’a i R3hab’a „Waterfall” wciąż na szczycie! Jeden z pretendentów do tytułu hitu lata 2023 nie ma sobie równych. Drugie miejsce- po zaledwie dwóch tygodniach na liście- to najnowsza, jakże stylowa, propozycja Darii zawiałow „FIFI HOLLYWOOD”, będąca zwiastunek czwartego, studyjnego albumu artystki. Warto wspomnieć, że Daria zapowiedziała już pierwsze koncerty w przyszłym roku: W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i w Krakowie.

Podium zamyka norweska królowa wśród króli czyli doskonała Alessandra i jej „Queen of kings”, także u nas nadal króluje powiew tegorocznej Eurowizji.

Warto wspomnieć, że najdłużej obecnie przebywającym hitem na naszej liście przebojów jest przebojowa Cyrko i jej „Prywatny bal” – 17 tygodni na liście, a najniższe jak dotąd miejsce Martyny to 11 pozycja! Utwór ma już ponad 12 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Premierowo mogliście usłyszeć pięć numerów, które już znajdują się w liście propozycji:

Why Not? – Chodźmy stąd

Little Sis Nora – My X

Dominik Dudek – Idę

Alma – Tell mama

Dawid Narożny, AGBE – Ona działa na mnie jak

Za tydzień w poniedziałek kolejne notowanie listy FORTE’n HIT’s, tym czasem pamiętajcie o codziennym głosowaniu www.radioforte.com.pl (zakładka Forten Hits)

Napisane przez: Admin

Oceń

0%